монтаж на висоті

Електромонтаж на висоті

Монтаж як звичайного, так і декоративного підсвічування будівель, а також встановлення спеціалізованих систем освітлення для реклами та прокладання електрокабелю для встановлення світильників - все це можна довірити справжнім професіоналам, що спеціалізуються на проведенні електромонтажних робіт на висоті.

Специфіка їх діяльності полягає в тому, що всі верхолазні роботи повинні виконувати тільки спеціально підготовлені люди. Кожен з них має допуск для проведення висотних робіт який отримати не так просто – обов'язково враховуються професійні навички, вік та стан здоров'я. Кожен із майстрів, задіяних у цій сфері, регулярно проходить інструктаж з техніки безпеки.

На допомогу спеціалістам використовується особлива підземна техніка, що у поєднанні з промисловим альпінізмом суттєво розширює можливості верхолазів. Наявність легкої обв'язки дозволяє вести роботи, легко переміщаючись по вертикальній поверхні. Звичайний пояс альпіністів подібних можливостей у плані маневреності не надає, виступаючи лише як страховка.

Роботи на висоті

Зовнішнє освітлення

Подібне рішення затребуване на будівлях та електроопорах. Якщо йдеться про рекламні конструкції, то вони поділяються на зовнішні та внутрішні. Для зовнішнього підсвічування застосовуються прожектори та лампи різної потужності. Підходящий тип підсвічування та світильники підбираються безпосередньо замовником послуги після попередньої консультації з електриком.Монтаж освітлення на висоті

Внутрішнє підсвічування

Таке рішення є актуальним для закритих рекламних конструкцій. До таких відноситься панель-кронштейни, об'ємні світлові літери та короби. Конструкції зовнішнього освітлення монтуються безпосередньо на будівлі, тоді як внутрішні збираються спочатку в цеху, після чого просто підключаються до електрики в потрібному місці.

Монтаж електрощитів

Прокладка кабелю може знадобитися в процесі встановлення системи автоматизації, що відповідає за включення та відключення рекламного освітлення, декоративного підсвічування та прожекторів.

Тимчасове декоративне підсвічування

Освітлення критого спортивного майданчика

Такі системи потрібні напередодні свят, це можуть бути різні форми гірлянд, додатково обладнаних контролером. Їх встановлюють на фасади будівель, дахи, стовпи, дерева та розтяжки.

Важливо розуміти, що будь-яка діяльність на висоті належить до робіт підвищеної небезпеки. Саме тому слід звертатися лише до спеціально навчених електромонтажників, які забезпечать не тільки грамотну установку освітлення, а й повну безпеку перехожих та будівель.

Наш досвід та висока кваліфікація гарантують тривалу та безперебійну роботу всього встановленого обладнання.

  • Прикраса будівель та споруд світловими конструкціями (висотний електромонтаж);
  • Заміна освітлювальних приладів, розташованих на висоті понад 5 метрів та у важкодоступних місцях;
  • Ремонт світлової реклами та приладів, що висвітлюють рекламні конструкції;
  • Заміна та діагностика освітлення на виробництві або на складах;
  • Монтаж громовідводів та заземлення;
  • Монтаж світлодіодної стрічки альпіністом електриком;
  • Підключення обладнання, діагностика електромережі;
  • Монтаж та демонтаж камер зовнішнього спостереження  так само відноситься до електрики на висоті