опора освітлення

Системи вуличного освітлення

Проектування та монтаж вуличних освітлювальних систем та введення в експлуатацію.

Наша команда – штат висококваліфікованих, різнопланових спеціалістів. Установка ліній освітлення виконується справжніми професіоналами з опорою на розпорядження ГОСТу.

Робимо траншеї та прокладаємо кабель

Процес встановлення вуличної системи освітлення починається з опрацювання плану, на якому детально будуть відображені місця розташування світильників. Готується проектна документація. Потім майстри приступають до розмітки і роблять траншеї глибиною не менше 70 см, після чого в них насипають шар піску (приблизно 15 см).

Від приладу до приладу у підготовлених траншеях прокладається кабель. Він відгороджується від довкілля трубами ПНД. При цьому у зрізу кожної труби залишається запас дроту кілька сантиметрів. Це потрібно для того, щоб згодом підключити світильники до живлення. Після закінчення процесу укладання труб і кабелю траншеї засипаються землею і утрамбовуються.

Готуємо фундамент та встановлюємо освітлювальні прилади

Там, де заздалегідь було намічено місця встановлення освітлювальних приладів, закладається фундамент. Щоб стовп вуличного ліхтаря стояв міцно, розміри опалубки розраховуються виходячи з площі підп'ятника, а сам фундамент йде вглиб не менше, ніж на 30 см. Після армії прокладається сітка, заливається розчин. Коли бетон остаточно застигає, опалубка витягується. На цьому етап заготівлі фундаменту закінчено. Встановлюється ліхтарна конструкція.

Монтаж освітлювальних приладів зводиться до таких дій:

  1. Через ліхтарний стовп пропускається кабель живлення, сама конструкція кріпиться до фундаменту;
  2. Бетонний пласт засипається ґрунтом, який надійно утрамбовується;
  3. Кабель із попередньо зачищеними кінцями підключається до клем;
  4. Розподільна коробка ізолюється та герметизується.

Цей алгоритм повторюється з усіма приладами, які будуть встановлені на ділянці.

Підключаємо систему до джерела живлення та вводимо в експлуатацію

Перед тим як переходити до заключних робіт, майстри в обов'язковому порядку перевіряють ще раз стійкість ліхтарних стовпів і якість проведеної ізоляції. Після перевірки вся система освітлення, встановлена ​​на ділянці, підключається до джерела живлення.

Зазначимо, що перш ніж приступати до безпосереднього процесу планування освітлювальної системи та її монтажу, необхідно вивчити рельєф ділянки, на якій передбачається розмістити ліхтарі. Потрібно також отримати спеціальний дозвіл на проведення робіт, оскільки на тому самому майданчику можуть розташовуватися інші комунікаційні системи.