дизельный генератор

Встановлення дизельних електростанцій

Ми виконуємо проекти будь-якої складності, від встановлення одного генератора до декількох установок.

Ми виконуємо проекти будь-якої складності, від встановлення одного генератора до встановлення декількох генераторних установок та пов'язаних з ними проектних робіт у рамках рішення «під ключ», включаючи виведення з експлуатації/введення в експлуатацію.

Наша професійна команда, яка складається з висококваліфікованих співробітників, включаючи електриків, механіків та монтажників, забезпечить безперебійну роботу вашого проекту.

При необхідності ми можемо провести обстеження об'єкта та запропонувати економічні варіанти резервного харчування відповідно до ваших вимог та бюджету. Крім встановлення широкого спектру дизельних генераторів, ми також встановлюємо гібридні генератори, когенератори та генератори рослинної олії.


Варіанти встановлення генератора

Відкриті комплекти - оскільки немає звукоізоляції і, отже, існує високий рівень шуму, вони зазвичай встановлюються у спеціально відведеному приміщенні з шумозаглушенням, вбудованим в отвори для впуску/випуску повітря.

Комплекти з навісом - генератор укладений в акустичний атмосферостійкий навіс і може бути встановлений зовні або всередині.

- більші генераторні системи та проекти, що вимагають низького рівня шуму. Контейнери акустично облицьовані та стійкі до атмосферних впливів, зазвичай їх встановлюють зовні.

На замовлення - ми можемо створити індивідуальні рішення для задоволення ваших вимог, для отримання додаткової інформації або обговорення проекту, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Автоматичний або Ручний - вибір залежить від ваших вимог. Якщо в разі відключення електроенергії потрібна миттєва подача електроенергії, потрібно автоматична система. Панель автоматичного перемикання дозволяє повністю автоматизованій системі резервного живлення працювати без участі людини, при цьому генератор запускається та подає живлення протягом кількох секунд після збою живлення. Потім система контролюється та знову переходить на живлення від мережі, як тільки воно буде відновлено та стане стабільним.

Паливні баки - ми можемо поставити та встановити паливні баки або виготовити баки на замовлення відповідно до ваших вимог. Усі наші цистерни відповідають правилам зберігання палива.

Послуги з прокладання кабелів високої та низької напруги

Ми прокладаємо кабель у траншеях, каналах та у всіх формах кабельної ізоляції. Діапазон прокладання кабелів варіюється від оптоволоконних до потужних силових кабелів CSA. Немає кабелю надто великого чи надто маленького розміру. Тому ми можемо запропонувати такі послуги, знаючи, що роботу буде виконано відповідно до найвищих стандартів:

Управління проектом

Вимірювання та прилади
Підземні кабелі низької та високої напруги
Випробування та пуско-налагоджувальні роботи трансформаторної установки до 33кВ
Проектування та встановлення системи заземлення
Проектування, встановлення, випробування та пуско -налагоджувальні роботи для електроенергетики.
Питомий опір ґрунту / випробування землі для визначення конструкції системи заземлення
Проектування та встановлення системи заземлення
Проектування, встановлення, випробування та введення в експлуатацію систем захисту
Проектування , встановлення, випробування та пусконалагоджувальні роботи за проектами генерації електроенергії.
Надання сертифікованого персоналу HV для виконання комутації, тестування та введення в експлуатацію нових та існуючих мереж
Виявлення пошкоджень кабелю високої напруги та ремонтні роботи
Монтаж та обслуговування розподільчих пристроїв низької напруги
Монтаж та обслуговування розподільчих пристроїв високої напруги


Виконуються всі аспекти прокладання кабелю, типові проекти включають:

  • Лікарня
  • В'язниці
  • Дата-центр
  • Школи / університети
  • Розподільні склади
  • Великі торгово-розважальні комплекси