металоконструкції

Виготовлення металоконструкцій

Основний напрямок діяльності нашої компанії – це виробництво металоконструкцій, а саме виготовлення та монтаж ферм, балок, колон, опор, ємностей, навісів та ін.

Досвід роботи на ринку та розуміння процесу будівництва дозволив нам максимально точно зрозуміти, з якими проблемами стикаються наші клієнти. Маючи власні виробничі потужності, ми можемо гарантувати якісне виконання робіт.

Виробництво ферм, балок, колон

Навряд чи варто наголосити на тому, що ці елементи є основою будівель як житлових, громадських будівель, так і об'єктів промислового призначення. Ми виконуємо за заданими кресленнями і гарантуємо клієнтам високу точність виробів. Працюємо з будь-яким видом металопрокату. За потреби готові виконати вироби до 15 тонн.

Наші переваги:

  • наявність власного обладнання для нарізування заготовок;
  • зварювання електродами або напівавтоматом;
  • якість нашої продукції підтверджуємо сертифікатами.

Особливо зазначимо, що готові працювати як з власним металом, так і з матеріалом замовника.

Виробництво ємностей, контейнерів

Наша продукція може бути використана не тільки для води, але займистих рідин і навіть аміаку. Розуміючи відповідальність, цю роботу ми довіряємо лише співробітникам з бездоганними знаннями та навичками. Можливе зварювання виробів вуглекислотою або аргоном. Для виконання робіт використовуємо чорний і нержавіючий метал. В комплектацію входить запірна арматура та датчики.

Виробництво навісів, козирків

Незважаючи на попит на ці вироби, що стрімко збільшився, ми не поставили їх виробництво на потік заради фінансової вигоди. Виготовляємо вироби на замовлення за типовими ескізами, розробленими нашими майстрами або за проектом клієнта. Готові взятися за виготовлення навісів, козирків під ключ: від проектування та виготовлення до монтажу та покриття конструкції захисним шаром.

Про нашу роботу

Для проектування металоконструкцій ми використовуємо сучасні програмні продукти та комплекси, тому можемо гарантувати точність виробів. Вся продукція компанії відповідає регламентованим нормам ГОСТ та міжнародним стандартам. Наші виробничі потужності оснащені сучасним обладнанням, яке вирізняється високою продуктивністю. Виконання робіт суворо контролюється на кожному технологічному етапі, що унеможливлює неякісні вироби.